KORNIZA

Shitet nga: ANEST KRISTO 07 Nën 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Tepelenë
Pajisje : Antikë dhe Art
TE PUNUAR ME DORE ME KRYQ TE VOGEL. KORNIZA E MADHE ESHTE (1M)GJATSI DHE GJERSI (48CM).KORNIZA E VOGEL ESHTE (50CM)GJATSI DHE GJERSI (37CM)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim