Betonjere me dy motorra .me motorr benzine dhe k..

Shitet nga: artur 01 Nën 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 LEK

Komuna: Tepelenë
betonjere ,me dy motorra ,me benyin dhe korenti ....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim