Smartphone2 Vodafone CMIMI NE DYQANET VODAFONE

Shitet nga: armando 18 Gsh 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Tepelenë
SHITET/NDEROHET PER ARSYE MOSPERDORIMI /// CMIMI NE DYQANET VODAFONE 124 LEKE
3 MUAJ I PERDORUR
KARAKTERISTIKAT :
Rrjeti 3
Proçesor 800 MHz
Memoria RAM 512 MB
Sistemi Operativ Android 2.3 Gingerbread
Ekrani 3.2", HVGA TFT, me prekje, me rezolucion 320 x 480 pixels
Kamera 3,2 MP me LED Flash
GPRS
Wi-Fi
Bluetooth
HSDPA
Bateria 1200 mAh
Memoria e brendshme 150 MB
Memori kartë micro SD 2 GB
Përmasat 109 x 58 x 12,4 mm
Memoria e numrave pa limit
Memoria e thirrjeve pa limit
MP3
GPS
GPS maps
AGPS për navigim të shpejtë dhe orientim të lehtë nëpërmjet hartave
SMS, MMS, E-mail
Radio
KONTAKTONI NE FB : https://www.facebook.com/A.Tepelensi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim