Samsung

Shitet nga: ildoild@hotmail.com 18 Dhj 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tepelenë
Samsung i thjeshte por i ri me kufje me karikus dhe me te tera dhe shume i mire per perdorim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim