Paisje fast foodi

Shitet nga: oltion 16 Maj 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tepelenë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
gjiro mishi. tostiere . fritez .llamb patatesh .pllak .banak druri .frigorifer ftohes .aspirator .5 tavolina 15 karrige .oxhak .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim