Lokal prej 116m2 ne Tepelenë

Shitet nga: Tiku 05 Sht 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tepelenë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet biznes lokal BAR-KAFE-PICERI 116 m².Aktualisht ne pune.8 tavolina ambjenti brenda.4 tavolina veranda dhe 4 tavolina trotuari + piceria.Me te gjitha pajisjet e duhura dhe me hipoteke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim