Shitet Mercedes Benz 270 Avangarde 2002

Shitet nga: AUTO 14 Maj 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tepelenë
Karburanti: Diezel
Kamjo......: Automat
Ftohja.....: Klima
KM.........: 162560 origjinale te vetat

Mercedes Benz E klase 270 CDI model 2002 Automatike, klima automatik.ngrohje dhe ftohje, Abs,airbag, esp, tempomat, limit shpejtesie, xhama elektrike, pasqyra me palosje, xenon bi xenon, larje feneresh, sensor parkimi para dhe mbrapa, perdhe me korent, komanda ne timon, dvd + navigator + mp3, lekur e zez shum e paster. Makina ka 6 muaj qe perdoret ne Shqiperi dhe ndodhet ne qytetin e Tepelenes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim