Mercedes 200 naft -92

Shitet nga: ardit 09 Krr 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Tepelenë
ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike letra te paguara der ne netor 2014
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim