zetor t 28 modeli ri

Shitet nga: bujar 10 Tet 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tepelenë
Makina : Traktorë
zetori esht ne gjendje te mir me goma t reja . i esht modifikuar ndezja me motorrino .zetori ka dhe agregate les korrse edhe pluk me 2 plore .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim