Zetor Ford 6640

Shitet nga: ermal 16 Maj 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 500 EUR

Komuna: Tepelenë
Makina : Traktorë
shitet Ford 6640 per arsye mos mbulimi me pun.bashkangjitur me zetorin jepen plugu dhe freza.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim