AgriFull

Shitet nga: Sulo 04 Dhj 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 800 EUR

Komuna: Tepelenë
Makina : Traktorë
Mjeti eshte ne gjendie shume te mire.Gomat jane nje vit te perdorura.
Agregatet qe e shoqerojne jane :Kova,Plugu dhe freza.
sherbimet vaj filtra te kryera ne kohe (motor,kamje,hidraulik).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim