Traktor AgriFull 80DT

Shitet nga: Sulo 17 Dhj 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 800 EUR

Komuna: Tepelenë
Makina : Makina ndërtimi
Përshkrim i mjetit

Mjeti eshte ne gjendie shume te mire.Gomat jane nje vit te perdorura. Agregatet qe e shoqerojne jane :Kova,Plugu dhe freza. sherbimet vaj filtra te kryera ne kohe (motor,kamje,hidraulik).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim