Trejler [ karroc per makina]

Shitet nga: lenci 01 Dhj 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Tepelenë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes karroc per makina [trejler] me drita e gjat 1.80 e gjere 1.20 ahitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim