Hitachi450ex

Shitet nga: Elbar 18 Nën 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Komuna: Tepelenë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Hitachi 450ex në gjendje të mirë viti 2000.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim