Hitachi 450ex

Shitet nga: Alban 16 Nën 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Komuna: Tepelenë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Hitachi 450ex në gjendje shume te mire me dokumenta të rregullta ka punuar pake në shqiperi dogana e paguar motor të ri Pompa të rrregulluara truri elektronik paketa elektronike te reja.zinxhire të rinje90%.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim