OKAZION FOTOKOPJUES TOSHIBA E STUDIO 161

Shitet nga: Albi 30 Nën 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 LEK

Komuna: Skrapar
Shes fotokopjus +printer Toshiba e studiuo 161 energy. Cmimi 700 mij lek te vjetra. Cmim i padiskutushem. Sherbimet i jane bere te gjitha. Boja dhe cilindri jane vene te reja. Boja e re me 15 mije kopje. Ne gjendje te shkelqyer. Nr i kontaktit:0692214096. Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim