Vufer dhe Amplifikator per makin

Shitet nga: & & & 14 Nën 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Skrapar
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet vufer BLAUPUNKT -- 1000 w , me kuti orgjinale , dhe amplifikator KENWOOD --600 w ne gjendje shum te mir . Shiten per arsye mos perdorimi . Cmimi i diskutushem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim