OPEL FRONTIERA 2.0 BENZIN GAZ -95

Shitet nga: ejbi 17 Tet 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Skrapar
SHITET OPEL FRONTIERA (BENZIN GAZ + 4x4) 3 PORTA NGJYRE E KUQE GJYSEM KABRIOLE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE 4 GOMA TE REJA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim