Mercedes-benz vito 220 cdi (cdi) -03

Shitet nga: andi 05 Dhj 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Skrapar
shitet ose nderrohet mercedes-benz vito viti fundi 02 ,, i bardh me disqe alumini ,, 220cdi (cdi te kuqe) makina eshtt me 8 vende dhe me targa te verdha ,, esht ekonomikee ,, shum shum e mirmbajtur ,, gati per cdo prov shitet 2500e i pa diskutushem ose nderrohet me makin tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim