Kamion Nissan 2003

Shitet nga: Myrteza Kushova 14 Nën 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Skrapar
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamjocine ,viti 2003, e re me shume pak kilometra , nen 60000, ardhur nga Anglia e paperdorur ne Shqiperi, pa dogane ,shitet 2500 euro, cmim i negociushem, ose nderrohet me Fuoristrade ,te jete e vitteve mbas 2000, per me shume informacion:
Myrteza Kushova Corovode, Skrapar.
Cel 0683687038, 0673750779
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim