Vile ne QENDER TE SHKODRES ME QERA OSE SHITET

Shitet nga: YAMAHA MARINE CROATIA 01 Dhj 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Zona/Rruga : QENDER --ARRA MADHE KRYQEZIMI I KISHES
Arra e Madhe, tek rrugica e Kishes se Arres se Madhe, Shkoder, jepet me qera objekt vile, Vila eshte e ndertuar vitet e fundit dhe eshte e kompletuar ne menyre luksoze . ka air te kondicionuar ne te gjith shtepine ...Vila jepet me qera familje serioze ose te Huaj ....... per afate te gjate ose te shkurter ....VILA ESHTE BANUAR PER 4 VITE NGA TRUPI DIPLOMATIC AUSTRIAC .
CMIMI = 500€ NE MUAJ 
JU MIREPRESIM NA KONTAKTONI
+355 0685088868
ne kete numer mund te na kontaktoni dhe nepermjet internetit WATSAP -----apo ------VIBER
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim