SUPER OKAZION VILE NE QENDER SHKODER ME DYQAN

Shitet nga: YAMAHA MARINE CROATIA 18 Sht 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Komuna: Shkodër
  #1

regjistruar: 26.04.2015 SUPER ....Super..... OKAZION .. = 150.000€ ..NEN TE GJITHA CMIMET E TREGUT -zona- A -QENDER shes Vile 3 KATESHE LUXOZE -- ME DYQAN, ((Rr."Arra e Madhe", rrugica e Kishes)
ZONA =A... 5 minuta ne kembe nga bashkia e Shkodres.

Arra e Madhe, tek rrugica e Kishes se Arres se Madhe NE FILLIMIN E RRUGICES NE KRYQEZIM ME RRUGEN KRYESORE , Shkoder, shitet nje objekt - VILE , Vila eshte e ndertuar vitet e fundit dhe eshte e kompletuar ne menyre luksoze . ka air te kondicionuar ne te gjith shtepine + TERMO IZOLIME TERMIKE DHE AKUSTIKE .....E GJITH VILA KA DRITARE DOPIO GJAM DHE GRILA ALUMINI ...Vila eshte 3-kateshe = 300m2 . KATI I 1 -PARE DYQAN 100 m2 ------ kati 2-- banimi( soxhorno te madhe+koridor te madh+ Tualet ; kati i SIPERM kat banimi (3 dhoma gjumi + koridor+Tualet ) ; kati i tert eshte tarrace VERANDE 60m2 +papafingo = 40m2

PER BLERSIT SERIOZ CMIMI MUND TE NEGOCIOHET

Per me teper kontaktoni ne numrin: 0685088868
KJO VILE NUK ESHTE NDERTUAR PER TU SHITUR .....POR SI NJE VILE LUXOZE PER DITET E PUSHIMIT NE ALBANIA .....SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI .

Cel. : 0685088868
e-mail goodsaund@gmail.com
Nese nuk ju pergjigjemi per momentin na dergoni nje mesazh ...ose shkruani ne VIBER APO WATSAP
FALEMINDERIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim