Truall prej 4170 m2 Shkoder

Shitet nga: Alban Fusha 30 Krr 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Komuna: Shkodër
nje mundesi mjaft e mire,,Truall me sip.4170m2 ,,me nje ballore rruge prej 50m/linar,,afer me bar-restorant Argenti,,ne kryebushat,,shitet 22 euro/m2,,cmim i negocushem,,ne varesi te pageses,,me mundesi kreditimi dhe nga bankat,,shume i pershtatshem per biznes,,Atlantik-Real Estate,,tel.022242600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim