Toke prej 9 dylym ne Shkoder

Shitet nga: gjergji 26 Gsh 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Shkodër
shes 9 dulym toke ne vukatan te shkodres me magazine dhe me projekt per katin 2,toka eshte 6500 m2 vreshte hardhia e 2500 m2 udhijn.toka ashte e rrethuar komplet ne rrjete dhe me tuba vaditje e drita,vetem te interesuarit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim