Toke prej 2000m2 ne Shkoder

Shitet nga: besmir 27 Gsh 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Sipërfaqe: 2000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Shkodër
Shiten 2 dynym toke pran Komunes Rrethina. Ne rrugen kryesore fermentim-hot i ri, prane tregut te bagetive.
Toka eshte me dokumenta te rregullta dhe ka dalje ne rrugen kryesore dhe mund te perdoret variante te ndryshme si psh: servis, shtepi, dyqane etj. Toka aktualisht eshte e mbjellur me Ullinj 10 vjecar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim