Tokë

Shitet nga: Luçe 19 Nën 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Varrezat e Rrmajit
Sipërfaqe: 850 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Shkodër
Shitet tokë me tapi të rregullt.
Toka ndodhet ngjitur me murin rrethues të varrezave të Rrmajit.
Siperfaqja është 850m2
Per te kontaktuar me ne keni numrin e telefonit :0692887465 dhe E-mail: tokeshitet@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim