Shitet toke

Shitet nga: Agron dardhanjori 18 Nën 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Adresa: Oblike
Sipërfaqe: 12000 m2
Për vendbanimin: Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Shkodër
Shitet toke me siperfaqe 12 dylym (12.000m katrore) me dokumentacion te rregullt . Certifikate hipotekore. uje 24 ore. toka mund te perdoret per c'do aktivitet. si dhe per ndertim sepse ka te gjitha dokumentat e nevojshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim