Sherebele mali Tipike, te thare!

Shitet nga: Tan 02 Gsh 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Shes sherberbele mali e korrur para 1 muaji ! Sherbela eshte e thare dhe shume e paster dhe permban te gjitha perqindjet e nevojshme . Ssherbela ndodhet per momentinn ne magazinat e pershtatshme dhe eshte e gatshme per shitje .Disponojme mbi 10 TON SHERBELE TE PASTER ...Kush eshte i interesuar te kontaktoje ne numrin e tel ose ne email . Presim bleres ..
Cmimi preferohet mbi 160 L /kg..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim