Sere me te gjitha kushtet

Shitet nga: armando 26 Krr 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Shkodër
Shitet sere me te gjitha kushtet pompe, qe sperkat 100 kg e kompletuar te gjitha nevojat qe duhen. Mundet te behen dhe 2 sera me te.450 metra katrore ....72 metra e gjat 6 metra e gjan
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim