1974m

Shitet nga: AGJENSI IMOBILIARE VISION 31 Dhj 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

430 000 EUR

Adresa: zona industriale
Sipërfaqe: 1974 m2
Komuna: Shkodër
shiten dy objekte ne zonen industriale njeri ka 3 kate sip 1500m dhe 400m shesh tjetri ka 1 kate 200n dhe 1274m shesh .Shiten se bashku 430000 euro ose leshohet me qera.Per informacion te metejshem munde te na kontaktoni ne adresen agjensi imobiliare vision prane amerikan pica numer kontakti 0666614881
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim