Vile prej 250m2 ne Shkoder

Shitet nga: Grude e Re 01 Nën 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Shitet vile 2 kateshe me nje siperfaqe totale 250 m2 . Vila ka ne perberje 7 dhoma dhe 2 banjo . Vila rrethohet nga 8200 m2 toke te mbjellur me te gjitha llojet e pemeve frutore si kivi, hardhi , kumbull etj etj ... Shtepija ka edhe nje magazine prej 80 m2 e cila sherben si garazh makine , kuzhine e jashtme + ndjenje , banjo etj etj . Ka uje 24 ore pasi eshte e pajisur me pus dhe me depozite te madhe uji (qe mund te sherbeje edhe si pishine) ... Shtepia dhe toka eshte e rrethuar me avulli . Shtepia shitet me te gjithe mobilimin i cili eshte mobilim bashkekohor . Shtepia dhe toka zoterojne te gjitha dokumentat e nevojshme . Shtepia ndodhet ne fshatin Grude e Re . Per te interesuarit mund te bejme edhe shitjen pjeserisht te tokes ose dhe te viles (mund te blihet vetem toka ose vetem vila , sipas deshires)
Cmimi eshte shume i arsyeshem sepse Shtepia shitet ne menyre urgjente (per arsye familjare)
Per me teper informacion kontaktoni ne kete nr celulari : 069 21 85 587
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim