Vile me qera ne Shkoder

Shitet nga: Alban Fusha 19 Maj 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
vile tre kateshe,,,3+1 secili kat te mobiluar,,me siperfaqe 130m2 kati,,,nje arredim shume cilesor,,ne qender te qytetit,,mbrapa katedrales,,,jepen me qera,,cmime te negocueshme ne varesi te kohezgjatjes se kontrates,,,dhe menyres se pageses,,na kontaktoni infoatlantik real estate,,,shitje-blerje-qera,,,kati i dyte mbi alpha bank,,,ngjitur me kursin e dollarit,,,tel.022242600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim