Vile 2 kateshe + 150m2 dyqan + 1700m2 truall

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 27 Nën 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Komuna: Shkodër
Shes vile 2 kateshe e re me sip 100m2 per kat
Ka nje dyqan te madh 140m2 dhe sip totale 1700m2.
Zone shume e qete dhe e kendshme.
Vila ndodhet 5 km nga Shkodra ne Vrake Boric i madh.
cmimi 109 000 euro pak i diskutueshem!
Kontaktoni Amarildo Sterkaj 0692883398
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim