Shtepi prej 94m2 ne Shkodër

Shitet nga: vilset canaj 08 Dhj 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Komuna: Shkodër
shitet shtepi 2 dhoma guzhin aneks koridor banjo dhe nje ballkon me pamje nga rruga shtepia esht me te gjith dekumentat e rregullta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim