Shtepi prej 120m2 ne Shkodër

Shitet nga: fatmir 28 Tet 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Komuna: Shkodër
shitet nje shtepi banimi nje kateshe 2 plus 1 , me perspektive ndertimi deri 3 kateshe. me dyqan 30 m dhe 500 m toke .pozicioni i shtepise eshte buze rruges e pershtatshme per tregeti.
vndndodhja ne qender oblike ,per informacione te metejshme kontaktoni ne cel 0672336076.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim