Shtepi ne Shkoder

Shitet nga: Angjelin 27 Tet 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Komuna: Shkodër
Shtepi private 2 kateshe 4 dhoma+kuzhine .Kati pare eshte totalisht i kompletuar me te gjitha kushtet .Shtepia eshte me hipoteke dhe te gjitha dokumentat e nevojshme .Trualli eshte 1 700 m2 .Shtepia ndodhet ne Barbullush (Shkoder)
Cmimi 120 mije Euro i diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim