Shtepi me qera ne Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 17 Dhj 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Jap me qera shtepi private kati i 2.
Shtepia eshte komplet e mobiluar me 1` sallon te madh 4 dhoma gjumi dhe 1 wc
3 ballkone te medha.
Disponon vend parkimi dhe ka hapsira te bollshme.
Kontakt Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj 069283398
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim