Shtepi banimi 156m2 dhe 3300m2 toke ne Shkoder

Shitet nga: elvis 08 Tet 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Komuna: Shkodër
Shitet shtepi banimi 156m2 bashke me 3300m2 toke ne Shkoder. Shtepia ndodhet prane tregut te shumices fruta-perime ne Dobraç. Shtepia perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1sallon, koridor, banjo, verante. Disponon uje te pishem dhe drita 24 ore. Toka eshte e rrethuar me avulli dhe permban peme te ndryshme frutore. Jeni te mirepritur... Nr kontakti: 0674426325
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim