Shtepi 3 kateshe+ nje kat nen dhe

Shitet nga: Andi Pirani 13 Jan 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Shtepi 3 kateshe + 1 kat nen dhe i cili mund te perdoret si magazine,ka 6 dhoma +2 banjo. 2 sallone te medha,Gjithashtu ka oborrin dhe kopeshtin.Si dhe 3000 metra toke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim