Shtepi 2+1 me oborr ne Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 08 Sht 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Shkodër
Shesim shtepi private 1 kateshe me sip 120m2 + 180m2 oborr perpara dhe prapa shtepise.
Ndodhet ne nje lagje shume te qete prane shkolles Pyjore te unaza e re e qytetit.
shtepia eshte ne proces legalizimi.
cmimi eshte 55000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim