Shtepi 1 kateshe me sip. nd. 104m2 e toke 4500 m2

Shitet nga: Alban Fusha 08 Dhj 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Golem - Shkoder
Sipërfaqe: 104 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Shkodër
shitet nje shtepi nje kateshe model elbasani me siperfaqe ndertimi 104 m2 dhe toke me siperfaqe 4500 m2,,,shtepia ndollet ne nje zone mjaft te qete,,, ne Golem - Bashkia SHKODER cmimi 75000 euro i negocueshem,ATLANTIK - REAL ESTATE IMOBILIARE SHKODER,,kati i DYTE mbi Alpha Bank dhe Argjendari Dragusha ngjitur me kursin e dollarit,,
mobil:0692238513,,zyra 022242600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim