Shitet shtepi 2 kateshe 113m2 + truall 350 m2 Xh..

Shitet nga: Alban Fusha 17 Dhj 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Komuna: Shkodër
ne qender,,tek sheshi Tophanes,, shitet shtepi perdhese 2 kateshe me siperfaqe ndertimi 113 m2 kati dhe siperfaqe trualli 350 m2,,shitet 115000 euro ,,cmim i negocushem,,na kontaktoni infoatlantik-imobiliare,,shitje-blerje-qera,,kati i dyte mbi alpha-bank,,ngjitur me kursin e dollarit,,,tel.022242600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim