SHTEPI/VILE BANIMI 3 KATESHE ME OBORR NE SHKODER

Shitet nga: Bardhyl Talani 29 Nën 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
SHITET SHTEPI/VILE 3 KATESHE NE QENDER TE SHKODRES,
ZONA A, 300 METRA PAS TEATRIT "MIGJENI".

SHTEPIA ESHTE 3 KATESHE, KATI I PARE GARAZH/NJESI,
KATI I DYTE ESHTE KAT BANIMI ME VERANDE 4.5M ME 4M,
3 DHOMA, KUZHINE, ANEKS, KORIDOR, BANJO, BALLKON 10M.
KATI I TRETE ESHTE ALPIN ME LARTESINE E NJE KATI NORMAL,
NE TE CILIN NDODHEN 3 DHOMA 4.1M ME 4.1M, SALLON (DHOME
PRITJE) 8M ME 5M, KUZHINE, BANJO, BALLKON.

OBORRI ESHTE NE TRE ANET E SHTEPISE, HYRJA NE KAPANON
KA DERE DHE OBORR NE VETE DHE KAPANONI KA 50M2 OBORR,
KATI I DYTE KA HYRJE NE VETE DHE SHKALLA NE VETE
DHE KA 250M OBORR KU NDODHET EDHE NJE PUS PER UJE TE PIJSHEM.
PO KESHTU EDHE KATI I TRETE KA HYRJE NE VETE DHE SHKALLA
NE VETE DHE 30M2 OBORR.

SHTEPIA ESHTE 330 M KATROR 3 KATET. DHE SHTEPIA KA 3 DYER OBORRI
KORRESPONDUESE EDHE BRENDA ME NJERA TJETREN.

SHTEPIA ESHTE ME LEJE NDERTIMI DHE TAPI TE RREGULLT
DHE E BERE ME KONSTRUKSION BASHKEKOHOR QE MUND TE ARRIJE
DERI NE 5 KATE.

CMIMI ESHTE ME MARRVESHJE PAS SHIKIMIT TE SHTEPISE.

ADRESA: RR. DERVISHEJ, PERBALLE SHKOLLES "XHELADIN FISHTA"
ZONA A, NR. 5, SHKODER, SHQIPERI (AL)

MUND TE KONTAKTONI NE NR. ITALIAN 00393337101841
OSE NR. SHQIPTAR 0673815375
GJITHASHTU EDHE NE ADRESEN E E-MAIL: bardhytalani57@gamil.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim