SHTEPI NE SHITJE NE XHABIJE prej 150m2 dhe 200m2..

Shitet nga: isa 30 Nën 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Shitet shtepi ne qender te shkodres.
shtepia esht 150 m2 me nje total truallit prej 350 m2.
dokumenta te rregullta.
per info te metejshme : 0695867004
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim