SHITET SHTEPI NE PARRUC 240m2

Shitet nga: mm 18 Dhj 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Komuna: Shkodër
Shite shtepi dy kateshe me sip 240m2 ne qender te qytetit
Shtepia ndollet ne parruc
Shtepia eshte rikonstruktuar kohet e fundit
Shtepia ka 5 dhoma nje salon banjo garazhd bahce para dhe mbrapa
Shtepia eshte ne zon shum te qet
Shtemia eshte shum e favorshme edhe per biznes
Ju faleminderit cmimi 150.000€ (i diskutushem)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim