Jepet me qera 3+1 kati i dyte me oborr e garazh ..

Shitet nga: Alban Fusha 30 Krr 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Shkodër
ne lagjen Gjuadol vetem 50m nga universiteti jepet me qera kati i dyte i nje vile me siperfaqe 104 m2,,e pa mobiluar,,dy dhoma gjumi,,kuzhine me bar-banak,,dhome ndenje,,banjo,,koridor e verande,,me garazh dhe oborr 150m2,,cmimi 20000 lek/muaj,, na kontaktoni infoatlantik,,real-estate,,,shitje-blerje-qera,,, kati i dyte mbi alpha bank ngjitur me kursin e dollarit tel.022242600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim