JE SHTEPI PRIVATE NE QYTETIN E SHKODRES

Shitet nga: valento 28 Sht 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
SHITET NJE SHTEPI PRIVATE NE QYTETIN E SHKODRES me dokumenta te rregullta siperfaqja e tokes ka 542 meter katror, shtepi eshte 2 katshe ,eshte 120 meter katror ,kati par ka garazhd +magazin .Kati dyt ka 2 dhuma gjumi +guzhin +dhom gatimi .dhe banjo.eshte edhe nje dyqan 113meter katror i ndertuar per 3 kate ndollet ne rrugen kryesore qmimi shum i Arsyshem .shitet mete gjitha pajisjet ejani dhe shikoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim