DHENE me QERA!!!2+1 kati i dyte e re me garazh n..

Shitet nga: Alban Fusha 05 Nën 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 000 LEK

Komuna: Shkodër
ne qender te qytetit,,na lagjen parruc ngjitur me ish dekorin,,jepet me qera kati i dyte 2+1 e re,,,me siperfaqe 88 m2,,me bar-banak dhe kodicionere ne salon dhe dy dhomat e gjumit,,,cmimi 20000 lek,,,na kontaktoni infoatlantik-imobiliare,,shitje-blerje-qera,,,kati i dyte mbi alpha bank,,,,ngjitur me kursin e dollarit,,,tel.022242600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim