shes hyrje pallati ne qender te qytetit shkoder ..

Shitet nga: mirsad 06 Qer 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   500 LEK

Numri i dhomave: 2
Komuna: Shkodër
kemi per te shitur hyrje pallati 2+1 me siperfaqe 100meter dhe me 120 meter ....hyrjet ndollen tek kryqezimi i deges 30meter pa shku tek kisha ne sarreq tek shtepia e pionerit pallati i fushakeve qe eshte ne pefundim ..... cmimi eshte verter nje okazion ....numer kontakti 0686832352
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim