UShit!! FLM Merrjep.al Apartament 90m2 ne qende..

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 17 Gsh 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Shkodër
Shes Apartament 2+1 90m2 ne qender 50 m larg nga Kinema Millenium.
Apartamenti eshte ne katin e pare. ka edhe 40 m2 rrethim ku mund te perdoret per parkim makine dhe si oborr.
apartamenti per 90m2 qe jane te banueshme disponon dokumentacion te rrregullt.
Mos e humbusni kete rast te mrekullueshem per vetem 47000 euro.(Cmim pak i diskutueshem)
Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj 0692883398
Agjensia e Sherbimeve Extra
Shkoder
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim